Powiat sprzedaje Podgrodzie… ale nikt nie chce kupić

powiat sprzedaje ośrodek w Podgrodziu

W piątek (4 sierpnia) o godzinie 10:00 miał się odbyć przetarg w celu sprzedania prywatnemu inwestorowi ośrodka rehabilitacyjnego w Podgrodziu (Nowe Warpno). Mimo dogodnego położenia teren nie wzbudził zainteresowania – nikt nie zdecydował się wziąć udziału w licytacji.

Powodem mogła być cena (powiat zaproponował cenę wywoławczą 13,5 mln zł, wadium wynosiło 1,35 mln) lub potencjalne dodatkowe koszty zakupu.

Podgrodzie pozostanie więc w rękach powiatu jeszcze przez jakiś czas, choć los ośrodka wydaje się przypieczętowany:

W przyszłym tygodniu, podczas posiedzenia zarządu powiatu w Policach, zostanie podjęta decyzja w sprawie dalszych kroków mających na celu sprzedaż nieruchomości – poinformował nas Mateusz Frąckowiak, koordynator ds. informacji w polickim starostwie.

(k)

One Thought to “Powiat sprzedaje Podgrodzie… ale nikt nie chce kupić”

  1. […] Powiat policki znów wystawił na sprzedaż ośrodek wypoczynkowy w Podgrodziu (Nowe Warpno). Cena wywoławcza wynosi tym razem 12,15 mln zł, wadium to jedna dziesiąta tej kwoty. Termin licytacji jest wyznaczony na 26 października 2017 r.Przypomnijmy: poprzedni przetarg miał się odbyć 4 sierpnia. Cena wywoławcza wynosiła wówczas 13,5 mln zł – pisaliśmy o tym tutaj. […]

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.