Prezydent z fiatem, burmistrz z rybą. W niedzielę na Jasnych Błoniach dla Ingi z Przęsocina

W niedzielę, 30 maja, na Jasnych Błoniach w Szczecinie będzie kolejna okazja do dobrej zabawy i wsparcia zbiórki dla maleńkiej Ingi z Przęsocina, która potrzebuje leku za 9,5 miliona złotych. Będzie można m.in. skorzystać z przejażdżki fiatem prowadzonym przez prezydenta Szczecina i skosztować zupy rybnej od burmistrza Polic.

Festyn zacznie się o godz. 10 i potrwa do 18. Prezydent Szczecina Piotr Krzystek obiecał, że zatankuje do pełna swojego fiata 125p (rocznik 1973) i przewiezie wokół Jasnych Błoni każdego, kto wspomoże zbiórkę dla Ingi. Ma to robić od godz. 14. Natomiast burmistrz Polic Władysław Diakun zaprasza na zupę rybną z najpyszniejszych ryb z Zalewu Szczecińskiego złowionych przez rybaków z Trzebieży. Zapowiada, że będzie ją serwował od godz. 15 – aż w garze nie pokaże się dno.

Oczywiście na festynie nie zabraknie innych atrakcji – dla dzieci i dla dorosłych. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Przypominamy też, że w niedzielę również można zjeść „Deser dla Ingi” – tu można znaleźć listę lokali biorących udział w akcji.

A na zdjęciach migawki z sobotniej (29 maja) imprezy dla Ingi w Policach na polanie za Szkołą Podstawową nr 8.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.