W Policach koszalińska Gwardia lepsza od Chemika

W meczu ósmej kolejki drugiej rundy trzeciej ligi piłkarze Chemika przegrali na własnym stadionie z Gwardią Koszalin 0:2.

Od początku gra toczyła się głównie w środku boiska. W 30 minucie w polu karnym przy próbie zablokowania strzału zawodnika gości w rękę trafiony został Ilia Michałowski i sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Chyła i pewnym strzałem pokonał Brzozowskiego.

Policzanie po stracie bramki ruszyli do ataku, jednak nie udało im się wyrównać, chociaż mieli kilka okazji.

Druga połowa zaczęła się fatalnie dla Chemika. W 49 minucie drugą bramkę dla gości zdobył Gabriel Szygenda. Policzanie próbowali odrabiać straty, ale nie udało im się strzelić nawet bramki kontaktowej i ostatecznie mecz zakończył się wygraną gości 2:0.

Chemik: Brzozowski – Klimkowicz, Michałowski, Kosacki, Białek, Dąbrowski (70’ Dyczewski), Roszczyk (80’ Siluk), Jakubiak, Świder, Midzio, Chyrek

• 0:1 – 31 min Daniel Chyła
  • 0:2 – 49 min Gabriel Szygenda