Propozycje na niedzielę. Festyn, pchli targ, sprzątanie lasu, podnoszenie ciężarów

fot. archiwum

W niedzielę, 27 czerwca, nikt nie powinien się nudzić. W gminie Police imprez tego dnia nie zabraknie. Będzie coś dla tych, co lubią zabawę i chętnie ją łączą z pomaganiem, a także dla poszukiwaczy skarbów na pchlich targach czy dla amatorów zmagań sportowych; a nawet dla tych, którzy chcą się dowiedzieć więcej o tym, jak bezpiecznie odpoczywać i dla tych, którzy chcą coś zrobić dla środowiska. Można wybierać.

„Bezpieczne wakacje” – impreza w Trzebieży

Będzie się działo przy trzebieskiej plaży – od godz. 11:00 do godz. 15:00. Zaplanowano m.in.: gry i zabawy z animatorami, stanowiska do nauki udzielania pierwszej pomocy, przyjazd amerykańskich samochodów, pokazy sprzętu ratowniczego. Mają być słodkości i inne niespodzianki. Będzie również możliwość oddania krwi w mobilnym krwiobusie.

Wakacyjny Festyn Ingusi

To wiadomo – bawimy się i pomagamy małej Indze z Przęsocina, która choruje na SMA i potrzebuje ogromnej kwoty na terapię genową. Właśnie w tę niedzielę (27 czerwca) na polanie naprzeciwko Galerii Hosso w Policach od godz. 12:00 do 18:00 odbędzie się impreza charytatywna. A na niej m.in.: pyszne jedzenie, zimne napoje, foodtruck, przejazdy na kucyku i po prostu dobra zabawa – zapewniają organizatorzy.

Pchli Targ w Niekłończycy

W Niekłończycy zaś organizowany jest Pchli Targ – na terenie za szkołą (na wolnym powietrzu), w godzinach: 13:00 – 18:00.

Sołtys Niekłończycy tak reklamuje to wydarzenie: „Cuda za grosze, reszta w dobrej cenie”. I zapowiada, że można się spodziewać: fury nowych ciuchów z Bon Prix, strojów kąpielowych, dżinsów, kiecek, bluzek, szpargałów domowych, szkła, ceramiki, olejów zdrowotnych, herbatek i wiejskiej lemoniady. Będzie można coś kupić, zamienić, albo sprzedać. Zapraszają: sołtys, Koło Gospodyń Wiejskich „Inicjatywa Wiejska” i Rada Sołecka w Niekłończycy.

Sprzątanie lasu

Stowarzyszenia Polska 2050 w Powiecie Polickim zaprasza zaś na kolejną akcję sprzątania lasu przylegającego do osiedla Anny Jagiellonki od strony ulicy Okulickiego w Policach. Zbiórka o godz. 12:00 na pętli Police Wyszyńskiego Polana.

IV Memoriał im. Antoniego Rogowskiego w Podnoszeniu Ciężarów

Początek zawodów o godz. 11:30. Odbędą się w hali sportowej OSiR przy ul. Siedleckiej 2B. Kategorie wiekowe: dziewczęta i chłopcy do lat 15 i 17. Wstęp wolny.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.