Pyromagic 2019. Nie tylko pokazy fajerwerków

Wczoraj tysiące widzów podziwiały pierwsze pokazy fajerwerków. Dzisiaj (sobota, 10 sierpnia) zapewne będzie podobnie. Ale warto przyjść nad Odrę dużo wcześniej.

Od godz. 10:00 można kibicować w turnieju koszykówki 3×3 Gryf Basket Cup. Odbywa się on przy ul. Jana z Kolna na wysokości skrzyżowania z ul. Storrady.

Obok od godz. 11:00 najmłodsi mogą spróbować swoich sił w roli strażaków. Będą też pokazy samochodów i sprzętu strażackiego, instruktaż udzielania pierwszej pomocy, malowanie twarzy, a także zabawy ruchowe.

W południe rozpoczną się regaty samotników i załóg dwuosobowych – krótkie starty na Odrze wzdłuż Wałów Chrobrego. Zaplanowano także filmowe produkcje o tematyce żeglarskiej. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć przedpremierowy pokaz dokumentu „Kapitan” oraz film „Samolub”. Żeglarskie kino startuje o godz. 16:00 w Starej Rzeźni. Wstęp wolny.

O godz. 15:00 zacznie się Water Show. W tym roku do Szczecina wracają skoki z Trasy Zamkowej. Będą też liczne turnieje oraz pokazy ekstremalnych sportów wodnych w tym: high diving, flyboarding, splash diving, blob jumping. Między godz. 20:50 a 21:10 odbędzie się parada finałowa.

Po 16:00 na Łasztowni zrobi się kolorowo. Połączenie indyjskiego święta kolorów z imprezą przy muzyce potrwa do godz. 19:00. Kolorowe proszki będą wyrzucane co 30 minut.

O 20:50 rozpocznie się Szczecin Music Live. Na scenie wystąpią Dreadsquad z Łodzi oraz Bazzookas z Holandii.

Pokazy fajerwerków zaplanowano na godz. 22:20 (Francja) oraz 23:15 (Polska).

Szczegółowy program na www.fajerwerki.szczecin.eu

fot. ŻSTW

One Thought to “Pyromagic 2019. Nie tylko pokazy fajerwerków”

  1. bajkon

    Te pokazy są zawsze fajnym zakończeniem imprezy. Niby ludzie nie mają już siły i ochoty siedzieć dalej na imprezie, ale dalej czekają, żeby zobaczyć pokaz. To chyba że przypadek, że zazwyczaj są one organizowane na koniec.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.