Ruszyły zapisy na bieg „Policz się z cukrzycą”. Tym razem startujemy oddzielnie

Zaczęły się zapisy na bieg „Policz się z cukrzycą”, który towarzyszy finałom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem będzie zorganizowany w innej formie – uczestnicy będą sami wybierać miejsce i trasę. Ważne, aby w dniu finału WOŚP – 10 stycznia 2021 r. – pokonali 5 km, zarejestrowali wynik w swojej aplikacji do śledzenia aktywności fizycznej i dodali wynik do innych.

Idea biegu się nie zmienia – to wyrażenie solidarności z diabetykami i wsparcie programu, dzięki któremu kobiety ciężarne z cukrzycą mogą rodzić zdrowe dzieci.

Zapisy na 15. Bieg „Policz się z cukrzycą” ruszyły 14 listopada, w Światowym Dniu Cukrzycy. Chętni mogą się zgłosić przez platformę Slot Market – do 3 stycznia lub do wyczerpania limitu miejsc (7000). Warunkiem zapisu jest wniesienie opłaty startowej.

Osoby, które dokonają zgłoszenia, na początku grudnia będą mogły dołączyć do wirtualnego wydarzenia na platformie ALL YOU NEED IS RUNNING. A potem, w wyznaczonym dniu, korzystając z ulubionej aplikacji do śledzenia aktywności fizycznej dodać swój wynik do kilometrów „wybieganych” przez innych uczestników.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.