Siatkówka i badminton. Sportowy weekend w Policach

fot. archiwum

W tym tygodniu w Policach odbędą się dwie duże imprezy sportowe: ćwierćfinał siatkarskich mistrzostw Polski juniorek oraz międzynarodowy turniej badmintona „Babolat Cup”.

Siatkarki zaczną zmagania już w czwartek (17 lutego) w hali Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza. O godz. 16 UKS SMS Police zagra z Gdyńską Akademią Siatkówki, a w kolejnym meczu (40 minut po zakończeniu pierwszego) ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź zmierzy się z Energą MKS Truso Elbląg.

W piątek rozegrane zostaną dwie serie spotkań grupowych. W przedpołudniowej (początek o godz. 10) zagrają Gdyńska Akademia Siatkówki i LOS Nowy Dwór Mazowiecki oraz Energa i UKS Szamotulanin Szmotuły, a w popołudniowej (od godz. 16) – SMS i LOS Nowy Dwór Mazowiecki oraz ŁKS i Szamotulanin.

W sobotę siatkarki przeniosą się do hali OSiR (przy ul. Siedleckiej), gdzie o godz. 10 zostanie rozegrany mecz o 5 miejsce, a w południe zaczną się półfinały. Zwycięzcy grup zagrają z drużynami, które w innej grupie zajęły drugie miejsca. W niedzielę (również w hali OSiR) o godz. 10 spotkają się ekipy z drugich miejsc, a 40 minut po zakończeniu tego meczu zagrają grupowi zwycięzcy.

Turniej badmintona zostanie rozegrany w sobotę i w niedzielę (19 i 20 lutego) w hali Zespołu Szkół. Na sobotę zaplanowano zawody kategorii OPEN i klasyfikacyjny turniej Seniorów PZBad (w różnych kategoriach wiekowych). Początek o godz. 9;30, mecze o medale przewidziane od godziny 17:00.

W niedzielę ma się odbyć turniej dla amatorów „Babolat Skills” (w różnych kategoriach). Początek o godz. 9, mecze o medale od godz. 16.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.