Siedem bramek Chemika w siódmym meczu kontrolnym

W siódmym meczu kontrolnym przed rundą wiosenną piłkarze Chemika Police pokonali IV-ligowego Hutnika Szczecin 7:1.

Policzanie od początku zaatakowali i już w 11 minucie wyszli na prowadzenie. Akcję całego zespołu wykończył Michał Chyrek.

Chemik miał później jeszcze kilka okazji, ale to goście strzelili gola. W 33 minucie Hutnik przeprowadził szybką kontrę, po której faulowany w polu karnym został jeden z napastników. „Jedenastkę” na bramkę zamienił Kuba Żelazowski.

W 44 minucie policzanie ponownie wyszli na prowadzenie po strzale Konrada Daty.

Po przerwie piłkarze Chemika nadal dominowali. Po 10 minutach drugiej części gry prowadzili już 5:1. Bramki zdobyli Daniel Kowalczyk (dwie) i Ilia Michałowski.

Na 6:1 po szybkiej kontrze trafił Maciej Paprocki, a wynik na 7:1 w 86 minucie ustalił Bartłomiej Białek. W końcówce meczu goście wykonywali wprawdzie dwa rzuty karne, ale oba obronił wprowadzony po przerwie Piekutowski.

Następny mecz kontrolny piłkarze Chemika rozegrają w sobotę (13 lutego). Przeciwnikiem żółto-zielonych będzie lider IV ligi Vineta Wolin.

Chemik: Brzozowski (46’ Piekutowski) – Klimkowicz (46’ Moutinho), Kosacki (60’ Palej), Siluk (46’ zawodnik testowany), Jakubiak (46’ Białek), Świder (46’ Paprocki), Michałowski (60’ Dyczewski), Endene (46’ Korotkiewicz), Dąbrowski (46’ Kowalczyk D.), Data (46’ Drumlak), Chyrek (46’ Midzio)