Śledzik i walentynki w Policach. Weekend dla Ingi z Przęsocina

Na najbliższy weekend w Policach zaplanowane są dwie akcje na rzecz Ingi chorej na SMA. Obie na deptaku przy ul. Zamenhofa i obie od godz. 12:00 do godz. 16:00. Wpływy w całości zasilą zbiórkę pieniędzy na leczenie dziewczynki.

W sobotę (13 lutego) pomocnicy i przyjaciele Ingusi zapraszają na kiermasz pod hasłem „Masz śledzia – masz imprezę”. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie ryb: będzie zupa rybna, będą sałatki śledziowe i wiele innych potraw.

W niedzielę zaś (14 lutego) w tym samym miejscu będzie „Walentynka od Ingusi”. Wiadomo, że walentynki to okazja do obdarowywania się sympatycznymi upominkami. Inga także przygotowała coś dla swoich gości. Na pewno nie zabraknie słodkości i serdecznej atmosfery.

Warto więc w najbliższy weekend swoje kroki kierować w stronę czerwonych namiotów i wspaniałych, kulinarnych zapachów.

Na koncie zbiórki dla Ingusi są ponad dwa miliony złotych – dzięki tysiącom ludzi, którzy podarowali dziewczynce swoje złotówki, pracę i serca… Ale do zebrania jeszcze ponad 7 milionów. Nie można więc zwalniać. Chodzi o zdrowie i życie dziecka, które potrzebuje bardzo drogiej terapii genowej.

Więcej o #bohaterskaInga przeczytasz na: https://siepomaga.pl/inga-sma

Cały czas prowadzone są licytacje dla Ingi: https://www.facebook.com/groups/ingasma

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.