Sport i zabawa na polickim stadionie. Dla #bohaterskaInga

W sobotę, 22 maja, na stadionie przy ul. Siedleckiej w Policach zawodnicy szczecińskiej Pogoni (byli i obecni) zmierzyli się reprezentacją Polic. Chodziło o wsparcie małej Ingi Niedźwieckiej z Przęsocina, która walczy z SMA i ratunkiem dla niej jest bardzo droga terapia genowa.

W przerwie meczu na murawę wbiegali młodzi uczestnicy festynu towarzyszącego meczowi, ich rodzice i honorowi goście, aby wziąć udział w konkursach czy licytacjach. A obok boiska był grill, były lody. Każda wydana tego dnia na stadionie złotówka trafiała do skarbonki dla Ingi.

Mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla gości (chociaż do przerwy to gospodarze prowadzili). Ale tę informację podajemy tylko z kronikarskiego obowiązku. Bo wynik tego dnia nie był najważniejszy.

Podczas imprezy udało się zebrać prawie 11 tysięcy złotych.

Więcej o Indze Niedźwieckiej można przeczytać na stronie www.siepomaga.pl/inga-sma – tam też można się dowiedzieć, jak wspomóc zbiórkę.