Tanowo świętuje w sobotę

fot. plakat organizatorów

Obchody Dni Tanowa odbędą się już w najbliższą sobotę (1 lipca). Zabawa potrwa do późnej nocy. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji. I zdradzają, że zamówili nawet odpowiednią pogodę.

Start o godz. 15. O tej porze dostępne będą atrakcje dla dzieci, np. dmuchane zjeżdżalnie czy lody. Dorośli również już wtedy znajdą coś dla siebie. Kiermasz przygotowało miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich, będzie też prezentowane i oferowane rękodzieło artystyczne: wyroby malarskie, z drewna, metaloplastyka. Od godz. 16 będzie już czym się posilić – na stoisku Sprint-Baru. A mniej więcej dwie godziny później zaplanowano poczęstunek z grilla.

Około godz. 19 wystartuje potańcówka pod chmurką. Grać ma DJ Wojtek, który najpewniej zatrzyma gości „na parkiecie” aż do godz. 2.

To wszystko na terenie rekreacyjnym Orlik w Tanowie.

Organizatorem festynu jest Sołectwo Tanowo, a współorganizatorami Koło Gospodyń Wiejskich w Tanowie, OSP Tanowo i Harcerze w Tanowie.

– Zapraszamy mieszkańców, ale nie tylko, każdy jest mile widziany – mówi Zygmunt Kołacki, sołtys Tanowa. – Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na godz. 18.30. Będą też goście z niemieckiego Luckow.

Ale uwaga, organizatorzy zapraszają też chętnych mieszkańców do pomocy w ostatnich przygotowaniach – chodzi o przystosowanie terenu do festynu (trzeba ustawić namioty, stoły, ławki, rozłożyć dekoracje). Na chętnych czekają w sobotę o godz. 10 przy scenie.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.