Nocna opieka zdrowotna. Zmiana miejsc

fot. NFZ

Od 1 lipca zmienia się mapa punktów nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Szczecinie. Jeden kończy działalność, drugi zaczyna. Zmiana wchodzi w życie od północy, w nocy z piątku na sobotę (z 30 czerwca na 1 lipca).

1 lipca 2023 r. rozpoczyna działalność punkt nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. Prof. Tadeusza Sokołowskiego PUM w Szczecinie, ul. Unii Lubelskiej 1, budynek D, wejście D2 (Unii Lubelskiej, od strony parkingu)

Numery telefonów:

  • 91 815 01 00
  • 91 815 01 01

Zamknięty zostaje punkt nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w NZOZ Przychodni Medycyny Rodzinnej, Szczecin, ul. Kadłubka 10-11.

Przypominamy, że w przypadku nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej nie obowiązuje rejonizacja. A pacjent może również skorzystać z telefonicznej porady, czyli Teleplatformy Pierwszego Kontaktu. Jest ona czynna od godz. 18 do 8 rano w dni powszednie i całodobowo w dni wolne od pracy pod numerem 800 137 200. W ramach TPK można otrzymać poradę medyczną, e–receptę, e–skierowanie i e-ZLA (zwolnienie lekarskie).

Tu pisaliśmy więcej o nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.