Trampkarze Chemika wygrywają

trampkarze Chemika Police

Kolejne mecze w ramach ligi wojewódzkiej wygrali trampkarze Chemika – i starsi, i młodsi.

Trampkarze młodsi podejmowali na własnym boisku drużynę Stali Szczecin i pokonali ją 5:0. Bramki zdobyli: Igor Wawrzycki, który popisał się hattrickiem oraz po jednym trafieniu dołożyli Miłosz Szymański i Wiktor Sładkiewicz.

Swojego przeciwnika pokonali też trampkarze starsi, wygrywając z Bałtykiem Koszalin 2:1. Nasi piłkarze do przerwy przegrywali 0:1, ale w drugiej połowie zdobyli dwie bramki i ostatecznie wygrali 2:1. Gole dla naszej drużyny padły po strzałach Mateusza Skórzyńskiego i Mikołaja Osowickiego.

TS Chemik Police – Bałtyk Koszalin 2:1 (0:1)

Chemik: Frejnik – Riabov, Kamiński I., Osowicki, Witkowski, Basara, Szczykutowicz, Ścirka, Kołacki, Skórzyński, Dzioch

grali także: Kuźmiński, Jaguszewski, Niedworok, Skierski, Filipczak, Dubrowski, Szala

TM Chemik Police – Stal Szczecin 5:0 (1:0)

Chemik: Dąbrowski – Piwiński, Kociński, Jankowski, Mazurak, Wawrzycki, Łuszczyna, Chudzik, Wilczewski, Palusiński, Ficner

grali także: Wolert, Korzec, Szymański, Sładkiewicz, Dymitrowski, Pirecki, Figiel