Turniej badmintona w Policach. Jubileuszowo

Tak było w roku 2023 podczas poprzedniej edycji turnieju.

W najbliższy weekend (17-18 lutego) zagości w Policach turniej badmintona „Babolat Cup”. Zostanie rozegrany już po raz dwudziesty piąty.

Jubileuszowa edycja jednej z najstarszych imprez badmintonowych w naszym kraju odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach przy ulicy Siedleckiej 6.

Policki turniej to jedna z największych frekwencyjnie badmintonowych imprez rozgrywanych w Polsce. Blisko 300 zawodników z różnych regionów naszego kraju, a także liczna grupa graczy z Niemiec i Skandynawii. To prawdziwe, dwudniowe święto badmintona, dyscypliny, która, zdobywa coraz większą popularność, również wśród osób, które sport traktują jedynie rekreacyjnie.

Tak naprawdę będą to aż trzy turnieje:

  • „Babolat Cup” rozgrywany jako międzynarodowy turniej Seniorów Polskiego Związku Badmintona (zawodnicy powyżej 30 roku życia)
  • „Babolat Cup” w kategoriach Open

oba rozgrywane w sobotę 17 lutego (start o 9.30, mecze o medale przewidziane od godziny 17.00),

  • „Babolat Skills” – turniej dla Amatorów, który zostanie rozegrany w niedzielę 18 lutego (start o godzinie 9.00, mecze o medale w poszczególnych kategoriach przewidziane od godziny 16.00)

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.