Kowalewski: ręczę za naszych kandydatów. „Projekt Police” gotowy na wybory

Krystian Kowalewski ogłosił oficjalnie, że będzie się ubiegał o stanowisko burmistrza Polic. Zarejestrowany jest już Komitet Wyborczy Wyborców Projekt Police Krystiana Kowalewskiego. Jego kandydatów znajdziemy też na listach wyborczych do Rady Miejskiej w Policach.

– Z naszej listy kandydatów jesteśmy bardzo dumni – powiedział Krystian Kowalewski. – Przedstawimy ich w najbliższym czasie. Mamy osoby wykształcone, dynamiczne, reprezentujące bardzo różne środowiska mieszkańców. Za każdego z naszych kandydatów mógłbym zaręczyć — za jego dobre intencje, za jego motywację, za jego kompetencje. Ufam im.

Program wyborczy Projekt Police ma przedstawić w najbliższym czasie.

– Stworzymy nową strategię rozwoju gminy opartą na naszych realnych cechach, atutach, wartościach – zapowiedział Kowalewski. – Szczególną uwagę przykładamy do wiarygodności. Nasza stabilna postawa przez lata, pokazuje, że zawsze stajemy w obronie mieszkańców, w obronie słabszych, w obronie interesów gminy. I bez względu na konsekwencje i protesty osób, które obecnie sprawują władzę w gminie Police. Robimy swoje. Realizujemy cele, aby to było właściwe i dobre dla naszych mieszkańców.

Projekt Police zapowiada, że będzie prowadził pozytywną kampanię wyborczą.

– Nie będziemy nikogo atakować – mówi Kowalewski. – Ale na ataki odpowiemy w sposób asertywny i merytoryczny.

Informowaliśmy już o tym, że do Projektu Police dołączyli radni RM w Policach niezrzeszeni (którzy wcześniej opuścili WS Gryf XXI): Artur Echaust i Sławomir Kajkowski. Oni wystartują więc z komitetu Krystiana Kowalewskiego.

– W trakcie trwającej kadencji łączyło nas wiele spraw – tłumaczy tę decyzję Artur Echaust. – I to pokazało, że jesteśmy w stanie dzielić światopogląd, dzielić wizję Polic.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.