W sobotę „Ingusiowy Bazarek”. Znowu pyszności i okazja do pomagania (aktualizacja)

Aktualizacja: Organizatorzy zdecydowali, że bazarek będzie działał do godz. 18.

W sobotę, 27 marca, po raz kolejny na pomoc dla Ingi z Przęsocina ruszają polickie sołectwa, rady osiedla i stowarzyszenia. Tego dnia zapraszają na „Ingusiowy Bazarek”. Czekają z pysznymi wyrobami: przetworami, słodkościami i wieloma innymi przysmakami.

Ale uwaga – tym razem bazarek będzie w innym miejscu: na placu handlowym koło Netto przy ul. Piłsudskiego w Policach. Organizatorzy zapraszają w godzinach od 12.00 do 16.00. I proszą wystawców oraz uczestników o dołożenie wszelkich starań, aby wszystko odbywało się zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa sanitarnego i epidemicznego.

Jeśli ktoś jednak nie może lub nie chce wychodzić z domu, to ma możliwość wsparcia Ingi zdalnie, np. przez udział w licytacjach na Facebooku (można coś wystawić lub wylicytować): https://www.facebook.com/groups/ingasma lub po prostu zasilając konto zbiórki dobrowolnym datkiem (liczy się każde wsparcie). Dziewczynka choruje na SMA i potrzebuje ponad 9 milionów złotych na terapię genową, do zebrania pozostało jeszcze ponad 6,5 miliona.

Więcej o #bohaterskaInga na stronie: https://siepomaga.pl/inga-sma

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.