Wakacje czas zacząć!

Gminne uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się tym razem w Szkole Podstawowej im. Jerzego Noskiewicza z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Tanowie. Uczniom tej szkoły sukcesów w kończącym się dziś (23 czerwca) roku szkolnym gratulowali osobiście: zachodniopomorska kurator oświaty Katarzyna Koszewska i burmistrz Polic Władysław Diakun. Oklaskiwali zaś m.in.: rodzice, nauczyciele, zaproszeni przedstawiciele samorządu gminnego i powiatowego, urzędnicy.

To, jak zawsze, była okazja także do podziękowania rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły oraz nauczycielom za trud włożony w nauczanie i wychowanie uczniów.

– Wszystkim życzę udanych wakacji, szalonych trochę przygód, bo tego szaleństwa wszystkim nam trochę potrzeba – mówiła zachodniopomorska kurator oświaty Katarzyna Koszewska. – I przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

– Wakacje czas zacząć – ogłosił burmistrz Władysław Diakun. – Życzę wspaniałego wypoczynku oraz zdrowia i sił do pracy w nowym roku szkolnym.

Uroczystość uświetniły występy uczniów. Nagrodzono i wyróżniono tych, którzy osiągnęli sukcesy w nauce, sporcie, sztuce, aktywności społecznej…

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.