Wygrana na koniec

mecz Chemik Police - Stal szczecin

W ostatnim meczu ligowym piłkarze Chemika Police wygrali ze Stalą Szczecin 7:0.

Chemicy długo męczyli się z dobrze zorganizowaną obroną Stali i dopiero w 37 minucie worek z bramkami rozwiązał Nikita Vovchenko. Po przerwie, w 51 minucie, drugą bramkę zdobył Jarosław Jóźwiak.

Na 3:0 dla Chemika podwyższył Szymon Woś, a autorem czwartego gola był znów Jóźwiak.

Mimo pewnego prowadzenia piłkarze Chemika nie zwolnili tempa i zaaplikowali Stalówce jeszcze trzy bramki. Ich autorami byli Marcin KrystekNikita Vovchenko i wprowadzony po przerwie Michał Maśniak,.

Teraz piłkarze Chemika udadzą się na urlopy, a do treningów powrócą 9 lipca.

Chemik: Mekwiński – Szewczykowski, Andrzejewski, Woś, Klimkowicz (46′ Białek), Jóźwiak, Ława B., Gałecki (67′ Maśniak), Ziółkowski (74′ Maziarz), Krystek (74′ Rogowski), Vovchenko

1:0 – 37 min. Nikita Vovchenko

2:0 – 51 min. Jarosław Jóźwiak

3:0 – 60 min. Szymon Woś

4:0 – 65 min. Jarosław Jóźwiak

5:0 – 73 min Marcin Krystek

6:0 – 76 min. Nikita Vovchenko

7:0 – 80 min. Michał Maśniak