Wygrana w Szczecinku. Chemik lepszy od MKP

W XVI kolejce IV ligi Chemik Police wygrał na wyjeździe z MKP Szczecinek 3:2.

Policzanie bardzo szybko zdobył dwie bramki. Najpierw w 5 minucie gola strzelił Konrad Data. A w 12 minucie było już 2:0 dla Chemika. Bramkę zdobył Dominik Dąbrowski.

Gospodarze w 16 minucie przeprowadzili kontrę, po której kontaktowego gola strzelił Daniel Szymański. Wynik 2:1 dla Chemika utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Po przerwie gospodarze mocniej zaatakowali i zepchnęli policzan do obrony. A w 57 minucie doprowadzili do wyrównania po strzale Michała Barańskiego.

W 73 minucie żółto-zieloni ponownie wyszli na prowadzenie. Manuel Ponce Garcia zagrał do Natana Konika, a ten strzałem w długi róg pokonał bramkarza MKP. To była ostatnia bramka w tym meczu.

Chemik: Popiołek – Dyczewski, Korzec, Korotkiewicz(65’ Kamiński), Jakubiak, Dąbrowski (60’ Konik), Data (85’ Moutinho), Endene, Szala, Ponce Garcia, Białek

• 0:1 – 5 min. Konrad Data
  • 0:2 – 12 min. Dominik Dąbrowski
  • 1:2 – 16 min. Daniel Szymański
  • 2:2 – 57 min. Michał Barański
  • 2:3 – 73 min. Natan Konik