Wygrana w Szczecinku

mecz w Szczecinku

W XIII kolejce IV ligi piłkarze Chemika Police wygrali na wyjeździe z MKP Szczecinek 4:1. Bramki dla żółto-zielonych zdobyli Midzio, Protasenko, Kapelusz oraz Ława.

Pierwsza połowa meczu była dość wyrównanym widowiskiem, w którym obu zespołom udało się zdobyć po jednej bramce. W 25 minucie meczu po fatalnym błędzie bramkarza i defensywy gospodarzy zrobiło się 0:1 dla Chemika. W 37 minucie gospodarze wyrównali.

Drugie 45 minut to już była dominacja Chemika. 10 minut po wznowieniu gry policzanie wyszli na prowadzenie po strzale Andrzeja Protasenki. 2 minuty później było już 3:1 dla Chemika – podanie Bartosza Ławy wykorzystał Szymon Kapelusz.

W 70 minucie padła ostatnia bramka. Na strzał zza pola karnego zdecydował się Ława, piłka odbiła się jeszcze o jednego z zawodników MKP i myląc bramkarza wpadła do siatki.

W następnej kolejce piłkarze Chemika Police zmierzą się z Regą Trzebiatów.

Chemik: Szybka – Klimkowicz (62′ Odlanicki-Poczobut), Andrzejewski, Wiejkuć, Szewczykowski, Midzio, Moroza, Ława B., Protasenko (62′ Kowalczyk M.), Kapelusz (76′ Gałecki), Vovchenko (76′ Krystek)

0:1 – 25 min. Mikołaj Midzio

1:1 – 37 min. Karol Saganowski

1:2 – 55 min. Andrzej Protasenko

1:3 – 58 min. Szymon Kapelusz

1:4 – 70 min. Bartosz Ława