Wygrany sparring Chemika

mecz Chemika

W swoim trzecim meczu kontrolnym w tym roku piłkarze Chemika Police pokonali na własnym boisku Iskierkę Szczecin 3:1.

W meczu z trzecią drużyną ligi okręgowej sztab szkoleniowy testował trzech zawodników. Byli to: bramkarz Pogoni Dominik Sasiak oraz piłkarze FASE Szczecin Borys Jałoszyński i Łukasz Lewandowski.

W pierwszej części spotkania dość niespodziewanie goście ze Szczecina wyszli na prowadzenie. W 20 minucie zespołową akcję Iskierki wykończył Patryk Hanke.

Do przerwy mimo kilku okazji po obu stronach wynik nie uległ zmianie.

Po wznowieniu gry i wpuszczeniu na boisko większej liczby doświadczonych zawodników policzanie zyskali jeszcze większą przewagę i już w 9 minucie bramkę na 1:1 zdobył Krystian Ziółkowski.

W 74 minucie było już 2:1. Po rzucie rożnym przytomnie w polu karnym zachował się Paweł Odlanicki-Poczobut i z bliska wpakował piłkę do siatki.

Trzeciego gola 10 minut przed końcem meczu zdobył Szymon Kapelusz, który wykorzystał podanie Jarosława Jóźwiaka.

W kolejnym meczu kontrolnym żółto-zieloni zmierzą się w sobotę (9 lutego) z Iskrą Golczewo. Początek spotkania o godz. 11:00.

I połowa: Sasiak – Lewandowski Ł., Andrzejewski, Woś, Klimkowicz, Moroza, Protasenko, Kowalczyk, Jałoszyński, Midzio, Krystek

II połowa: Szybka – Paprocki, Wiejkuć, Odlanicki-Poczobut, Szewczykowski, Ziółkowski, Lewandowski D., Jóźwiak, Kapelusz, Rogowski, Białek