Zaczyna się remont pomieszczeń szpitala w Policach. Ważne zmiany dla pacjentów

Już w czwartek, 1 lipca, rusza modernizacja pomieszczeń polickiego szpitala. Po jej zakończeniu będzie bardziej nowocześnie, poprawi się standard opieki nad pacjentami. Ale w czasie prowadzonych prac budowlanych trzeba się liczyć z pewnymi niedogodnościami i zmianami w funkcjonowaniu placówki przy ul. Siedleckiej. Prace mają się zakończyć do 31 grudnia tego roku. Teren szpitala jest już odpowiednio oznakowany – są informacje, gdzie należy się kierować; pomocą służy też personel.

Poniżej najważniejsze informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu placówki:

  • Ograniczenia dotyczyć będą pacjentów przyjmowanych w trybie nagłym, zwłaszcza transportowanych przez karetki pogotowia – pacjenci ci będą przewożeni do klinik lub oddziałów w Szczecinie przy ul. Unii Lubelskiej 1.
  • Pacjentów z nagłym zachorowaniem, urazem, dyrekcja prosi o bezpośrednie zgłaszanie się do wybranych placówek w Szczecinie.
  • Wejście główne do szpitala zostanie zamknięte.
  • Pacjenci do przyjęć planowych powinni się zgłaszać do Punktu Przyjęć Planowych, który znajduje się po przeciwnej stronie wejścia głównego.
  • Przyjęcia pacjentek ciężarnych i rodzących przeniesiono do pomieszczeń znajdujących się w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii – wejście C , I piętro, pokój nr 267.
  • Poradnia chirurgiczna z Polic została przeniesiona do pomieszczeń przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie.
  • Pozostałe poradnie specjalistyczne będą realizowały świadczenia w dotychczasowej lokalizacji – wejście C.
fot. SPSK Nr 1

O wszystkich zmianach wynikających z prowadzonych prac modernizacyjnych oraz dróg transportu do klinik szpitalnych informują rozstawione przy szpitalu tablice oraz personel.

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Szpitala Kliniczny nr 1 PUM (którego częścią jest szpital w Policach) zapowiada, że będzie dokładała wszelkich starań, aby prowadzona modernizacja nie dezorganizowała pracy funkcjonujących klinik oraz była jak najmniej uciążliwa dla pacjentów.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.