Zakaz wychodzenia z domów, autobusy nie pojadą. Mina w Odrze

W środę (15 kwietnia) rano część mieszkańców Skolwina nie będzie mogła wychodzić z domu. Nie będą też tam jeździły autobusy.

Zakaz przebywania na otwartej przestrzeni będzie obowiązywał w godz. 8:30-11:00 w rejonach ulic: Cegłówki, Celulozowej oraz Stołczyńskiej 7 do 127.

Przyczyną zakazu jest neutralizacja miny znalezionej na dnie Odry Zachodniej w tej okolicy. Zrobią to nurkowie z 12 Dywizjonu Trałowców.

W związku z akcją będą zmiany w komunikacji – na liniach 63 i 102:

Autobusy linii 63 będą kursowały na trasie Kołłątaja – Skolwin z wyłączeniem odcinka pomiędzy przystankami Zagórskiego – Orłowska nż (te przystanki będą ostatnimi obsługiwanymi). Objazd będzie prowadził ulicami Nadbrzeżną i Cisową w Policach oraz Asfaltową i Przęsocińską. Odjazdy z przystanku „Skolwin” zostaną opóźnione o 8 minut.

Autobusy linii 102 będą kursowały na trasie Police Tanowska Szkoła – Gocław z wyłączeniem odcinka pomiędzy przystankami Police Mścięcino Krzyżówka – Kościelna (ostatnie obsługiwane przystanki). Objazd ulicami Asfaltową i Przęsocińską oraz Policką, Nehringa i Kościelną.

Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki. Zmiany są przewidywane od godz. 8:30 do odwołania (prawdopodobnie około godz. 11:00).

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.