Zderzenie czterech na Tanowskiej

auto po kraksie

Do zderzenia trzech aut osobowych i autobusu doszło dzisiaj około godz. 8 na ul. Tanowskiej w Policach. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Ale sprawca, kierujący audi, nie miał uprawnień do prowadzenia auta. Został za to ukarany finansowo.

Zdarzenie zapoczątkowały dwa auta osobowe: audi i citroen. Citroen minął autobus stojący na przystanku przy Starostwie Powiatowym (w kierunku polickiego rynku) i sygnalizował skręt w lewo. Kierowca audi nie wyhamował i uderzył w tył citroena. Jadący z naprzeciwka kierowca kia na widok zderzenia stracił na moment panowanie nad pojazdem i uderzył w stojący na przystanku autobus.

Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikt nie ucierpiał – informuje asp. sztab. Iwona Grefenheim, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach. – Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Winę za nie ponosi kierowca audi, który dodatkowo nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów. Został więc ukarany mandatem za spowodowanie kolizji, to 500 złotych, i za brak uprawnień, także 500 złotych.

Ruch na Tanowskiej jest już płynny.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.