Dwa zespoły Chemika w kolejnej rundzie

piłkarze podczas meczu Chemik Police - Błękit Pniewo

Dwa zespoły Chemika Police awansowały do III rundy Pucharu Polski na szczeblu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Chemik Police wygrał na wyjeździe z Iskrą Banie 1:0 po bramce Karola Ławy w 90 minucie meczu. Natomiast Chemik II, złożony głównie z juniorów starszych i juniorów młodszych, pokonał Błękit Pniewo 3:1 (do przerwy 2:0). Wszystkie trzy bramki w tym meczu dla żółto-zielonych zdobył młody napastnik Chemika Mikołaj Trajkowski.

Kolejnych rywali naszych drużyn poznamy w najbliższych dniach.

Iskra Banie – Chemik Police 0:1 (0:0)

Chemik: Szybka – Szewczykowski, Andrzejewski, Maśniak (79′ Hajdukiewicz), Klimkowicz, Janicki, Ława B., Białek (60′ Gałecki), Lewandowski (46′ Protasenko), Vovchenko, Ława K. (93′ Ziółkowski)

Chemik II Police – Błękit Pniewo 3:1 (2:0)

Chemik: Banaś – Budzeń, Woś, Kin, Kołtunowski, Grzesło, Trajkowski, Kadrzyński (46′ Lintas), Rogowski, Wołosz (85′ Dybus), Arendt (70′ Korotkiewicz)