Zmiany w komunikacji. Na „Policką piętnastkę”

fot. archiwum

W niedzielę, 5 czerwca, w Policach w godz. 9:00-13:00 będzie się odbywał bieg uliczny „Policka piętnastka”. W związku z tym będą zmiany w komunikacji miejskiej, a można się też spodziewać utrudnień w ruchu.

– Na czas trwania biegu wyłączone z ruchu samochodowego będą ulice: Wyszyńskiego na odcinku od ul. Piaskowej do ul. Bankowej, ul. Bankowa na odcinku od ul. Wyszyńskiego do ul. Zamenhofa, ul. Zamenhofa na całej długości; ul. Piaskowa od ul. Zamenhofa do ul. Wyszyńskiego oraz droga powiatowa nr 06132 na odcinku Police – Siedlice – informuje Hanna Pieczyńska, rzecznik Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

Organizacja ruchu:

  • Linia autobusowa 103 – kursuje w obu kierunkach przez ul. Piłsudskiego, objazd ronda z pominięciem ulic: Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa, i dalej swoją trasą. W kierunku przystanku „Police Rynek” obowiązuje przystanek „Police Piłsudskiego Rondo” (przystanek linii 107 w kierunku pl. Rodła). Na przystanku końcowym linii („Police Rynek”) odjazd autobusów zostanie opóźniony o 7 minut. Na czas trwania biegu nieczynne będą przystanki: „Police Piłsudskiego Rondo” (dla autobusów jadących w kierunku „Police Rynek”), „Police Wyszyńskiego”, „Police Osiedle Chemik”, „Police Piaskowa Szkoła”, „Police Piaskowa”, „Police Grzybowa”.
  • Linia autobusowa 106 – kursuje na trasie: Głębokie – Siedlice Pętla, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy. Wyrównanie czasu przejazdu nastąpi na przystanku „Siedlice Pętla”. Na czas trwania biegu nieczynne będą przystanki: „Siedlice”, „Siedlice Las”, „Police Osiedle Chemik”, „Police Wyszyńskiego”, „Police PCK”, „Police Piłsudskiego Rondo”, „Police Szpital”, „Police MOK”, „Police Dworzec”, „Police Grunwaldzka”, „Police Rynek”.
  • Linia autobusowa 107 – kursuje na trasie: Plac Rodła – Police Klub Nauczyciela (przystanek wspólny z linia 102), następnie nawrót przez teren zajezdni autobusowej SPPK. W kierunku „Placu Rodła” linia będzie kursować od przystanku „Police PCK” i dalej swoją trasą zgodnie z rozkładem jazdy. Na czas trwania biegu nieczynne będą przystanki: „Police Osiedle Chemik”, „Police Wyszyńskiego”, „Police Wyszyńskiego Polana”.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.