Zmiany w komunikacji w Policach. Bo będzie maraton

Autobus linii 107 na pl. Rodła

W niedzielę, 23 czerwca, będą zmiany w kursowaniu linii 103, 106 i 107 w Policach. Przyczyną jest odbywający się tego dnia maraton, który startuje z ul. Bursztynowej (przy stadionie OSiR).

Na linii 103 od godz. 7:30 do odwołania w obu kierunkach autobusy kursować będą z pominięciem ulic Grzybowej, Piaskowej i Wyszyńskiego. W trakcie biegu nie będą obsługiwane przystanki: „Police Grzybowa”, „Police Piaskowa”, „Police Piaskowa Szkoła”, „Police Osiedle Chemik”, „Police Wyszyńskiego” (wszystkie w obu kierunkach), „Police PCK” (w kierunku Głębokiego).

Autobusy jadące w kierunku przystanku „Police Rynek” zatrzymają się na przystanku „Police Piłsudskiego Rondo” kierunek plac Rodła (przystanek dla linii 107). Odjazd z przystanku początkowego „Police Rynek” następować będzie z dziewięciominutowym opóźnieniem. Na odcinku „Police Piłsudskiego Rondo” – „Police Rynek” dopuszcza się przejazd z wyprzedzeniem wynoszącym do 9 minut.

Na linii 106 nie zostanie wykonany kurs o godz. 8:08 z przystanku „Police Rynek” i o godz. 8:55 z przystanku „Głębokie”. Kurs o godz. 9:27 z przystanku „Police Rynek” wykonany będzie w uzgodnieniu z Centralą Ruchu ZDiTM.

Autobusy linii 107 kursować będą na trasie „Plac Rodła” – „Police Klub Nauczyciela” i „Police PCK” – „Plac Rodła”. Nieczynne będą przystanki „Police Wyszyńskiego”, „Police Osiedle Chemik”, „Police Wyszyńskiego Polana

Skierowanie autobusów linii 103, 106 i 107 na stałe trasy odbędzie się w uzgodnieniu z organizatorem maratonu i służbami zabezpieczającymi, po przywróceniu stałej organizacji ruchu.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.