Zwycięstwo juniorów na wyjeździe

juniorzy młodsi Chemika Police

W swoim drugim meczu w rundzie wiosennej juniorzy młodsi Chemika Police pokonali na wyjeździe Akademię Piłkarską Kotwicy Kołobrzeg 4:3.

Młodzi piłkarze Chemika dobrze zaczęli mecz – już po 3 minutach prowadzili 1:0 po bramce Szali. Później stwarzali sobie kolejne sytuacje, ale na drugiego gola trzeba było czekać do 44 minuty. Wtedy bramkę dla Chemika zdobył Nowakowski.

Po przerwie w ciągu niespełna kwadransa sytuacja się odwróciła. Między 58 a 71 minutą z 0:2 zrobiło się 3:2 dla Kotwicy.

Na szczęście policzanom udało się doprowadzić do remisu po bramce Garczyńskiego. A w 88 minucie Szala strzelił gola dającego im trzy punkty.

W następnej kolejce juniorzy młodsi Chemika zagrają na własnym boisku z MUKS Orzeł 2010 Wałcz.

Chemik: Banaś (70′ Paska) – Kamiński I. (50′ Wróblewski), Rajch, Palej, Nowakowski (65′ Szczytniewski), Bobel (55′ Maksylewicz), Garczyński, Szala, Cholewiński (75′ Jaguszewski), Witkowski, Ścirka

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.