A tu wciąż zaskakują. Niekłończyca nie tylko dla dzieci

Policzanie już wiedzą, że jak Niekłończyca zaprasza, to warto korzystać. No to zaprosiła w tę sobotę (25 maja) i wielu skorzystało. Było widowiskowo, emocjonująco, aktywnie, smacznie, kolorowo i trochę też edukacyjnie… Można powiedzieć, że nawet zaskakująco.

Zanim najmłodsi „zanurkowali” w pianie (to atrakcja, obok której obojętnie nie mogli przejść także dorośli), sprawdzili swoich sił w turnieju piłkarskim, w rozpoznawaniu gatunków drzew po wyglądzie liści, odgadywaniu zapachów, w teście z segregacji odpadów, zabawach zespołowych i indywidualnych, wyszaleli się na dmuchańcach… A dorośli też nie mogli narzekać.

– Organizujemy Dzień Dziecka, ale taki, żeby rodzice też się nie nudzili. Zwłaszcza mamy, bo dla nich jest Babski Targ – mówiła podczas festynu Karina Mazurkiewicz, sołtys Niekłończycy i w tej kadencji także radna Rady Miejskiej w Policach. –  Oczywiście rozpoczęliśmy corocznym turniejem Niekłończyca MINI CUP, w którym tym razem zmierzyło się 30 piłkarzy oraz piłkarek z roczników od 2013 do 2017. I wszyscy wygrali. Rada Sołecka wspólnie z Kołem Gospodyń Wiejskich zapraszają na darmowym poczęstunek. Współpracujemy z Nadleśnictwem Trzebież, więc i ono ma swoje stoisko, są organizowane konkursy i zabawy, przygotowaliśmy fotobudkę, z której można wyjść z pamiątkowym zdjęciem, można też mieć od nas zabawny film ze swoim udziałem. Jesteśmy coraz bardziej nowocześni.

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem sprawowali: Gmina Police i Powiat Policki.


Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.