Chemik niegościnny dla Floty

mecz Chemik Police - Flota Świnoujście

W meczu XXV kolejki Wojewódzkiej Okręgówki piłkarze Chemika Police rozbili na własnym boisku Flotę Świnoujście 6:0.

Mecz Chemika z Flotą tylko przez pierwsze 10 minut wyglądał jak pojedynek lidera z trzecią drużyną w tabeli. Później piłkarze Chemika Police zdominowali grę i już w pierwszej połowie wpakowali wyspiarzom 4 bramki.

Strzelanie w 13 minucie rozpoczął Jarosław Jóźwiak. Dwie minuty później było już 2:0 dla żółto-zielonych – po faulu na Vovchenko jedenastkę na bramkę zamienił Bartosz Ława.

W 34 minucie padła trzecia bramka dla Chemika. Jej autorem był Nikita Vovchenko. Sześć minut później swojego pierwszego gola w meczu zdobył Mikołaj Trajkowski.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Policzanie dołożyli jeszcze dwa kolejne trafienia. Strzelcami bramek byli Mikołaj Trajkowski i Szymon Kapelusz.

W następnej kolejce Chemik zagra na wyjeździe z Ogniewem Babinek.

Chemik: Szybka – Klimkowicz (46′ Gałecki), Hajdukiewicz, Andrzejewski, Szczewczykowski, Ława B., Jóźwiak (60′ Protasenko), Białek (60′ Rogowski), Kapelusz, Vovchenko, Trajkowski (70′ Maziarz)

1:0 – 13 min. Jarosław Jóźwiak

2:0 – 15 min. Bartosz Ława

3:0 – 34 min. Nikita Vovchenko

4:0 – 40 min. Mikołaj Trajkowski

5:0 – 55 min. Mikołaj Trajkowski

6:0 – 57 min. Szymon Kapelusz

Widzów: około 350