Chemik w Pniewie zgodnie z planem

Błekit Pniewo - Chemik Police

Piłkarze Chemika Police w meczu przedostatniej kolejki rundy jesiennej pokonali 3:0 na wyjeździe drużynę Błękitu Pniewo.

Policzanie dominowali przez cały mecz i nie pozwolili gospodarzom stworzyć ani jednej groźniej sytuacji. Było to tym łatwiejsze, że Błękit miał o jednego zawodnika mniej. Na mecz nie dojechał jeden młodzieżowiec i gospodarze musieli grać w dziesięciu.

Chemicy do końca pierwszej połowy stworzyli sobie kilkanaście sytuacji bramkowych. Ale dopiero w 44 minucie piłkę do bramki wbił Marcin Krystek.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił. W 69 minucie na 0:2 podwyższył Szymon Kapelusz. Ten sam zawodnik 3 minuty później ustalił wynik meczu na 0:3.

W następnej kolejce, która będzie kończyć rundę jesienną, Chemik na własnym boisku zagra ze Stalą Szczecin.

Chemik: Szybka – Maśniak, Andrzejewski, Hajdukiewicz, Szewczykowski, Jóźwiak (76′ Protasenko), Lewandowski (82′ Ziółkowski), Kowalczyk, Kapelusz, Krystek (78′ Klimkowicz), Vovchenko (70′ Gałecki)

0:1 – 44′ Marcin Krystek

0:2 – 69′ Szymon Kapelusz

0:3 – 72′ Szymon Kapelusz