Chemik wygrał pierwszy mecz w sezonie

W dziesiątej kolejce rundy jesiennej III ligi Chemik Police odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie 2020/21. Wygrał u siebie z Pomorzaninem Toruń.

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla policzan. W 3 minucie po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym Klimkowicz strzałem z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki gości.

Dziesięć minut później mogło być 2:0. Po kombinacyjnej akcji piłkę dostał Mykhailovskyy, ale bramkarz Pomorzanina obronił jego strzał.

W 32 minucie bramkę mógł zdobyć Jakubiak. Obrońca Chemika minął dwóch zawodników gości, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek.

Po przerwie mecz się wyrównał, ale wynik się nie zmienił. Trzy punkty zostały w Policach.

W następnej kolejce Chemik zagra na wyjeździe z Bałtykiem Gdynia.

Chemik: Brzozowski – Klimkowicz, Siluk, Telicki, Jakubiak, Ława, Mykhailovskyy, Świder (70’ Kowalczyk D.), Jałoszyński, Szala (67’ Białek), Midzio

1:0 – 3’ Oskar Klimkowicz