Chemik wygrał ze Świtem

mecz

W swoim szóstym i ostatnim meczu kontrolnym piłkarze Chemika Police odnieśli czwarte zwycięstwo. Tym razem pokonali trzecioligowy Świt Skolwin 2:1.

Po pierwszej bardzo wyrównanej połowie prowadzili goście ze Skolwina. Bramkę w 30 minucie zdobył Grzegorz Szczepanik, który wykorzystał dośrodkowanie Wyganowskiego.

Policzanie wyrównali w 60 minucie. Rzut wolny tuż zza linii pola karnego wykonał Bartosz Ława i piłka znalazła się w siatce.

W 77 minucie meczu w polu karnym obrońca Świtu nakładką próbował zablokować strzał Marcina Krystka i sędzia odgwizdał rzut wolny pośredni. Żółto-zieloni sprytnie go rozegrali i technicznym strzałem przy słupku Mateusz Kowalczyk zdobył bramkę na 2:1.

Chemik I połowa: Szybka – Klimkowicz, Woś, Andrzejewski, Odlanicki-Poczobut, Jóźwiak, Ziółkowski, Ława, Kapelusz, Midzio, Vovchenko

Chemik II połowa: Sasiak – Klimkowicz (70′ Odlanicki-Poczobut), Woś, Andrzejewski, Lewandowski, Kowalczyk, Moroza, Ława (70′ Jóźwiak), Kapelusz (70′ Paprocki), Kraśnicki, Krystek