Drugie zwycięstwo juniorów starszych

mecz

Juniorzy starsi Chemika Police odnieśli drugie zwycięstwo w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniorów. Po dramatycznej końcówce pokonali 3:1 Salos Szczecin.

Policzanie mogli idealnie zacząć mecz z Salosem. Niestety dwóch doskonałych sytuacji nie wykorzystał Dolak, który dwukrotnie wyszedł sam na sam z bramkarzem i dwukrotnie ten pojedynek przegrał.

W 24 minucie na prowadzenie wyszli goście. Po rzucie rożnym najprzytomniej zachował się Siebert i z ostrego kąta pokonał Kuźmińskiego.

Po przerwie policzanie ruszyli do śmielszych ataków. Ale dopiero w 80 minucie Rogowski pokonał bramkarza Salosu.

Cztery minuty później policzanie objęli prowadzenie. Po faulu w polu karnym na Rogowskim sam poszkodowany pewnie wykorzystał jedenastkę.

Wynik na 3:1 dla Chemika na 3 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Paprocki. W następnej kolejce juniorzy starsi zagrają na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg.

Chemik: Kuźmiński – Budnicki, Dymitrowski, Dybus, Podgórski (35′ Wróblewski), Korotkiewicz, Lintas, Bylewski (46′ Dąbrowski), Rogowski, Paprocki, Dolak (46′ Maksylewicz)