Gryf chce rządzić wszędzie

kandydaci Gryfa XXI

Rządząca od lat w Policach Wspólnota Samorządowa Gryf XXI chce powtórzyć sukces z poprzednich wyborów i rządzić na obu szczeblach samorządu – w gminie i w powiecie.

W przypadku sukcesu dla obecnego burmistrza Polic Władysława Diakuna byłaby to już szósta kadencja. Tym razem pięcioletnia.

Lata 2014-2018 przeszły do historiipowiedział Władysław Diakun podczas oficjalnej prezentacji kandydatów Gryfa XXI. – Nasze perspektywy zaczynają się w tej chwili, w roku 2018. I idziemy do przodu. Mamy propozycje co do rozbudowy administracji, zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych, zaspokojenia potrzeb ludzkich, które są na pierwszym miejscu, które były priorytetem w działaniu i tak będzie dalej.

Władysław Diakun jest kandydatem na burmistrza i jednocześnie kandyduje na radnego gminnego w okręgu numer 3 (zmiana przepisów uniemożliwiła mu start w wyborach do rady powiatu – musiałby zrezygnować z wyścigu do fotela burmistrza). Jest tam „jedynką”. Listy Gryfa w pozostałych dwóch okręgach otwierają Zofia Hlek (okreg nr 1) i Jakub Pisański (okręg nr 2). W wyborach do rady powiatu „jedynkami” Gryfa są Izabela Wesołowska-Kośmider (okręg nr 1), Mariusz Jędrak (okręg nr 2) i Cezary Arciszewski (okręg nr 3).

One Thought to “Gryf chce rządzić wszędzie”

  1. koowalski

    „Mamy propozycje co do rozbudowy administracji”.Rodzina na swoim się powiększy,koszty poniosa mieszkancy.Jak szalec to szalec

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.