Jeszcze nie koniec utrudnień

wyremontowany wiadukt w Mścięcinie

Po wyremontowanym wiadukcie na ul. Asfaltowej w Policach można już jeździć po obu pasach. Ale w tym roku na trasie do Szczecina mają jeszcze być utrudnienia.

W tym tygodniu skończył się ruch wahadłowy na wiadukcie w Mścięcinie. Tak jak zapowiadaliśmy wykonawca oddał do użytku oba pasy jezdni.

Remont jeszcze się jednak nie skończył. Trwają prace wykończeniowe na wiadukcie i w jego otoczeniu. Czasami utrudniają je… mieszkańcy.

– Trzeba było zagrodzić przejście po jednej stronie – opowiada jeden z robotników. – Ludzie wchodzili na świeżo wylaną żywicę.

Wiadukt nie tylko został wyremontowany, ale też przebudowany. Jest poszerzony i dzięki temu po obu stronach są wygodne, szerokie chodniki.

Prawie w tym samym czasie został ponownie otwarty dla ruchu remontowany odcinek ul. Sczanieckiej w Szczecinie. Tą trasą można więc jeździć normalnie, ale tylko na razie. Szczeciński Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego zapowiada bowiem kolejny remont. Wkrótce naprawiana ma być nawierzchnia ul. Bogumińskiej – na odcinku między stacją benzynową a ul. Pokoju.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.