Kasy biletowe otwarte w weekend

kolejka do kas ZDiTM

W sobotę i w niedzielę (29 i 30 września) czynne będą wszystkie kasy biletowe ZDiTM – łącznie 13. To dlatego, że umowy na darmowe przejazdy zawarły ze Szczecinem dwie kolejne gminy: Dobra i Kołbaskowo.

Od 1 października uczniowie zamieszkujący Gminę Kołbaskowo i Dobra będą mieli możliwość korzystania z bezpłatnych przejazdów szczecińską komunikacją miejską. Biletów nie kasują także uczniowie Szczecina i Gminy Police. Warunkiem jest jednak posiadanie karty z zakodowanymi uprawieniami.

W sobotę i niedzielę w godz. 9:00-16:15 czynne będą kasy: Brama Portowa, Basen Górniczy, Kaliny, Kołłątaja, Krzekowo, Podjuchy, Police, Pomorzany, Plac Rodła, Osiedle Słoneczne, Turkusowa i Klonowica. Kasa Turzyn w sobotę będzie czynna w godz. 10:00-20:00, a w niedzielę w godz. 10:00-18:00.

Przypominamy, że aby móc korzystać z bezpłatnych przejazdów, uczeń musi mieć kartę SKA lub SKR z zakodowanym uprawnieniem do bezpłatnych przejazdów. Tu można znaleźć bardziej szczegółowy poradnik, co trzeba zrobić, aby uczeń mógł jeździć za darmo.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.