Kolejne zmiany w komunikacji

nowa pętla autobusowa w Policach

Od 1 lipca obowiązują zmiany w komunikacji miejskiej spowodowane m.in. uruchomieniem nowej pętli autobusowej w Policach przy ul. Wyszyńskiego. Warto sprawdzić nowe rozkłady jazdy i pamiętać o tym, że – jak zwykle – w lipcu i sierpniu zawieszona jest linia pospieszna F.

Na nową pętlę zostały przeniesione przystanki linii 107 i F, które były zlokalizowane przy „Kindze” ()dla wysiadających i dla wsiadających). Te dotychczasowe nie bedą już używane.

Na liniach 107 i F pozostaną wprawdzie przystanki o nazwie „Police Osiedle Chemik”, ale będą to te, na których do tej pory zatrzymywały się tylko autobusy linii 103 i 106.

Zmiany w rozkładach:

Linia 106:

– kurs w dni powszednie o godz. 7:04 z pętli „Głębokie” będzie wykonywany do przystanku przelotowego „Police Osiedle Chemik”, gdzie nastąpi przejście na linię 107;

– dotychczasowe kursy realizowane tylko w dni nauki w szkołach (o godz. 6:54 z pętli „Police Rynek” oraz godz. 7:22 z pętli „Głębokie”) wykonywane będą w dni powszednie przez cały rok.

Linia 107: wprowadzony został nowy rozkład jazdy, uwzględniający wydłużenie kursów do nowej pętli.

Linia F: zawieszona.

Jest jeszcze zmiana, która na kursowanie autobusów nie wpływa, ale będzie widoczna w rozkładach. Przystanek o nazwie „Nehringa Pomnik” stał się przystankiem o nazwie „Nehringa”.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.