Konkurs dla uczniów z powiatu polickiego. Rywalizacja na rymy o bezpieczeństwie w dobie epidemii

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Policach zaprasza uczniów z klas IV-VI z powiatu polickiego do udziału w konkursie „Bezpieczne wakacje w czasie epidemii”. Prace konkursowe można przesyłać do 30 września, oczywiście drogą elektroniczną.

– Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie wierszyka/rymowanki, który będzie popularyzował bezpieczne zachowania w dobie epidemii COVID-19 – mówi Marcela Kulewska z PSSE w Policach. – Czyli popularyzowanie mycia rąk, zachowywania dystansu społecznego, zakrywania ust i nosa czy nawet zdrowego odżywiania. Liczymy na kreatywność uczestników. Celem tego konkursu jest propagowanie bezpiecznych zachowań w czasie trwania epidemii koronawirusa oraz zwiększenie świadomości na temat sposobów dbania o zdrowie własne i innych.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z powiatu polickiego. Trwa do 30 września.

Dodatkowych informacji o konkursie udziela Marcela Kulewska z Działu Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE w Policach, tel. 91-424-12-32, e-mail: psse.police@pis.gov.pl

Konkurs został objęty patronatem Starosty Polickiego. Współorganizatorami zostali: Starostwo Powiatowe w Policach, Urząd Gminy w Dobrej oraz Urząd Gminy Kołbaskowo.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.