Nauczanie hybrydowe w polickim Zespole Szkół. Znów koronawirus


W piątek, 18 września, u jednej z uczennic Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach potwierdzono obecność koronawirusa. Placówka ma przejść na hybrydowy system nauczania. Niektóre osoby trafią na kwarantannę.

O kolejnym potwierdzonym przypadku zakażenia koronawirusem władze powiatu polickiego (organu prowadzącego szkołę) poinformowały w sobotę, 19 września.

„Zostały podjęte natychmiastowe kroki mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczniów, nauczycieli i pracowników polickiej placówki. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Policach jest w trakcie przeprowadzenia wywiadu epidemiologicznego. Wiemy już, że wyznaczone osoby będą poddane 10-dniowej – do 28 września 2020 r. – kwarantannie.” – głosi komunikat Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Policach. – „Wszystkie obiekty polickiej szkoły zostały zdezynfekowane i są gotowe do ponownego przyjęcia uczniów od niedzieli 20 września br. Dyrektor Zespołu Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach we współpracy z Zarządem Powiatu w Policach (organem prowadzącym szkołę) podjął decyzję o zmianie sposobu nauczania, na system hybrydowy. O szczegółach nauczania rodzice zostaną powiadomieni za pośrednictwem dziennika Librus.”

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.