Lekarze rodzinni mają wolne

przychodnia przy ul. Piłsudskiego w Policach

W poniedziałek, 12 listopada, masz szansę na wizytę u specjalisty. Ale do lekarza rodzinnego się nie dostaniesz, bo przychodnia będzie zamknięta.

Nieczynne są też apteki – tak jak w każdy inny dzień wolny od pracy. Pracują te dyżurne. W powiecie polickim jest to apteka przy ul. Wróblewskiego w Policach.

Jeżeli ktoś ma na 12 listopada zaplanowany zabieg lub wizytę u specjalisty, ogłoszenie tego dnia wolnym od pracy niczego nie zmienia. Oczywiście o ile wizyta czy zabieg nie zostały przesunięte na inny termin (w uzgodnieniu z pacjentem).

Zamknięte są natomiast przychodnie rodzinne. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy lekarza, ma do dyspozycji punkty nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. W powiecie polickim jest to przychodnia przy ul. Piłsudskiego 6.

W nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej nie ma rejonizacji. Można więc udać się do dowolnej placówki oferującej takie świadczenia – na przykład w Szczecinie przy ul. Broniewskiego 2 (szpital przy ul. Arkońskiej), ul. Bolesława Śmiałego 33 (WOMP) czy ul. Kadłubka 10-11 (przychodnia).

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.