Miss Polski była w Tanowie. W hospicjum zostawiła cenny pierścień

Tegoroczna Miss Polski Aleksandra Klepaczka odwiedziła w środę (23 listopada) hospicjum w Tanowie. Miała tam do wykonania zadanie specjalne – przekazała pierścień poprzedniej Miss Polski Agaty Wdowiak. Wylicytował go podczas ostatniego finału WOŚP lekarz Artur Kuczmański, który współpracuje z tanowskim hospicjum.

Nowy właściciel pierścienia zdecydował, że ten ma dalej nieść dobro. Przekazał go więc do kolejnej licytacji, tym razem na rzecz hospicjum. Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Tanowie wystawi pierścień na internetowej aukcji. Prezes Aleksandra Mazur przyznaje, że liczy, że i tym razem osiągnie imponującą kwotę (ta wylicytowana podczas WOŚP to 12 tysięcy złotych).

– To złoty pierścień z brylantami i literką M – opisuje prezes. – Zachęcam wszystkich do licytacji, bo na pewno te pieniądze bardzo nas wspomogą.

W środę Miss Polski w hospicjum przywitali jego pracownicy, wolontariusze, podopieczni, przyjaciele, a także przedszkolaki i uczniowie z gminnych placówek oświatowych.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.