Można pomóc obdarować potrzebujących seniorów

fot. zdjęcie ilustracyjne

Trwa akcja „Policka paczka dla seniora”. Niektórzy już w niej biorą udział, pozostali zainteresowani wciąż mogą do niej dołączyć. Organizują ją społecznicy znani w gminie jako Koncerty Charytatywne w Policach (to też nazwa grupy na Facebooku) z silnym wsparciem siatkarek Grupy Azoty Chemik Police.

Cel jest prosty – zebrać produkty, z których będzie można zrobić świąteczne paczki, głównie dla potrzebujących seniorów.

– Chodzi o produkty żywnościowe z długim terminem ważności oraz artykuły chemiczne potrzebne w każdym domu – mówią przedstawiciele Koncertów Charytatywnych w Policach: Piotr Kołacki, Andrzej Rogowski oraz Tomasz Kartanowicz.

I takie produkty na grudniowe mecze siatkarek przynosili ich kibice. Ale kto nie mógł wtedy, może wciąż przyłożyć się do tej pomocy. Wystarczy skontaktować się z organizatorami, np. przez ich stronę na Facebooku (tam też jest podany nr tel.). Im więcej produktów uda się zebrać, tym więcej będzie można zrobić paczek dla potrzebujących mieszkańców gminy, do których organizatorom tej charytatywnej akcji pomogą dotrzeć m.in. sołtysi, rady osiedlowe czy spółdzielnie mieszkaniowe.

Zbiórka produktów potrwa do 16 grudnia – aby jeszcze przed świętami dary mogły trafić do seniorów.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.