Pokaż, jak spędzasz czas z rodziną. Konkurs z nagrodami

Do 15 maja można zgłaszać prace w konkursie „Rodzina razem”, ogłoszonym przez marszałka województwa. Do wygrania są m.in. aparaty fotograficzne, gry planszowe, książki czy tablety.

W konkursie może wziąć udział każdy mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego. Nie ma ograniczeń wiekowych.

W każdym powiecie ma być wyłoniony jeden laureat oraz przyznane dwa wyróżnienia. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe.

– Konkurs to pomysł na wspólne działanie rodzin, szczególnie w okresie, kiedy placówki edukacyjne są zamknięte w związku z COVID-19 – tłumaczy Olgierd Geblewicz, marszałek województwa zachodniopomorskiego. – Przygotowanie wspólnie pracy plastycznej, zrobienie zdjęcia czy nagranie filmu może być dobrym powodem do rozmów, których tak często brakuje z powodu natłoku codziennych obowiązków. Wykorzystajmy ten czas twórczo i pokażmy „Rodzinę razem”.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba przesłać do urzędu marszałkowskiego film lub pracę plastyczną w dowolnej technice (rysunek, wyklejanka, zdjęcie, komiks itp.), ilustrującą czas spędzany z rodziną.

Trzeba to zrobić do 15 maja 2020 r. (decyduje data stempla pocztowego). Adres: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin, z dopiskiem „Konkurs”.

fot. 5598375 / Pixabay

One Thought to “Pokaż, jak spędzasz czas z rodziną. Konkurs z nagrodami”

  1. Alicja

    Ooo super sprawa! Jutro nagram z dzieciakami film jak kręcimy piruety czy robimy przysiady oraz pompki podczas grania w Siódme Poty. Moje pociechy bardzo polubiły tę planszówkę, w której trzeba się ruszać 🙂 Może uda nam się coś wygrać 😛

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.