Rezerwy Chemika też wygrywają

W XXI kolejce B Klasy piłkarze Chemika II Police pokonali na wyjeździe Czarnych 44 Szczecin 3:1.

Pierwszą bramkę dla policzan w 20 minucie spotkania zdobył Bartłomiej Białek, który wykorzystał dośrodkowanie Filipa Jasika. W 28 minucie jednak drużyna Czarnych wyrównała.

Gospodarze z remisu cieszyli się tylko minutę. Później ponownie na prowadzenie wyszli policzanie, po trafieniu Macieja Morozy.

Po przerwie żółto-zieloni zdobyli jeszcze trzeciego gola. Strzelił go Sebastian Rudnik.

W następnej kolejce Chemik II zagra na własnym boisku z Vielgovią Szczecin.

Chemik: Sasiak – Felicki, Andrzejewski, Woś, Paprocki, Jasik (65′ Chopcia), Moroza, Kowalczyk M., Białek B. (80′ Wypych), Lawa K. (75′ Białek K), Rudnik (85′ Wieczorek)