Sesja powiatowa też zdalna. Dołączy nowy radny

Sesja Rady Powiatu w Policach odbędzie się w najbliższy piątek (24 kwietnia). Oczywiście będzie zdalna. Ale obrady będzie można śledzić w Internecie. Początek o godz. 10. W porządku obrad wiele ważnych punktów.

Ślubowanie złoży nowy radny, który zastąpi w radzie powiatu Adama Pacholika – ten stracił mandat, o czym już informowaliśmy. Będzie to Waldemar Echaust (ze Wspólnoty Samorządowej „Gryf XXI”, podobnie jak Adam Pacholik).

W porządku obrad jest też m.in. informacja Powiatowego Urzędu Pracy w Policach o bezrobociu, a także innych powiatowych jednostek o rozwiązywaniu problemów społecznych.

Będą zmiany w budżecie powiatu oraz w prognozie finansowej. A także m.in. uchwała, na mocy której powiat nie będzie już prowadził przedszkola specjalnego w ośrodku w Tanowie.

Radni zdecydują także o wsparciu finansowym dla Gminy Dobra – 65 tys. zł na budowę oświetlenia 11 przejść dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Szczecin – Dobieszczyn.

Transmisja z obrad będzie prowadzona online. Link do transmisji opublikowany zostanie w dniu sesji na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Policach.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.