Siatkarki Chemika nadal mają Azoty jako sponsora

Chemik Police podpisał nową umowę z Grupą Azoty ZCh Police, głównym sponsorem drużyny siatkarek.

– Grupa Azoty daje coś, czego wiele klubów w Polsce nam zazdrości: stabilność – mówi Paweł Frankowski, prezes klubu. – Skupiamy się na działalności zespołu, na organizacji i wynikach sportowych, a taki komfort daje nam pomoc partnera głównego. Dziękujemy za wieloletnie zaufanie, które co roku staramy się przekładać na sukcesy sportowe.

– Najbardziej komfortowa sytuacja dla sportowca jest wtedy, kiedy wstaje rano i jedynym jego zmartwieniem jest odpowiednia forma sportowa – dodaje Martyna Grajber, kapitan zespołu. – Schody zaczynają się, gdy organizacja i praca klubu utrudniona jest przez problemy pozasportowe. W Chemiku, dzięki wsparciu Grupy Azoty, nasze myśli kręcą się wyłącznie wokół boiska, a za taki komfort jesteśmy wdzięczne.

– Grupa Azoty Police jest właścicielem klubu – mówi Wojciech Wardacki, prezes Grupy Azoty Zakłady Chemiczne „Police” SA. – Dlatego nie wyobrażam sobie sytuacji, w której tytuł partnera głównego należałby do innego podmiotu. Dbamy o to, co nasze. Szczególnie, gdy zawodniczki dają z siebie 100%.

fot. GA ZCh Police

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.