Sobota dla Ingi w Policach. Festyn na polanie za „ósemką”

W sobotę (29 maja) pomocnicy małej Ingi z Przęsocina zapraszają do wspólnej zabawy na polanę za Szkołą Podstawową nr 8 przy ul. Piaskowej w Policach. Dochód z imprezy jest przeznaczony na pomoc 9-miesięcznej Indze Niedźwieckiej, która choruje na SMA i potrzebuje bardzo drogiej (za ponad 9,5 miliona złotych) terapii genowej. Do zebrania jest jeszcze ponad 5 milionów.

Na gości (zwłaszcza na dzieci – bo to festyn z okazji Dnia Dziecka) czeka wiele atrakcji. Mają być zabytkowe, amerykańskie auta (którymi będzie można się przejechać w godz. 11:30-15:00), motocykle, dmuchańce, wata cukrowa, gofry, balony i wiele innych niespodzianek. Ma być również możliwość przejażdżki na kucyku.

Początek imprezy o godz. 11:00, koniec zaplanowano na godz. 17:00.

W sobotę zaczyna się też akcja „Deser dla Ingi”. W kilkudziesięciu lokalach (w Policach, w Szczecinie, ale również w wielu innych polskich miastach) można zjeść deser lub wypić kawę i wspomóc w ten sposób zbiórkę na leczenie dziewczynki. Lista punktów (na bieżąco aktualizowana) biorących udział w wydarzeniu jest na jego facebookowej stronie: Deser dla Ingi – pokonać SMA.

Akcja trwa przez sobotę i niedzielę. I można też wziąć w niej udział zdalnie – przygotować sobie samemu deser i zasilić utworzoną dla niej skarbonkę: https://www.siepomaga.pl/deseringi.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.