Tak było grane. WOŚP w Policach

Police także zagrały w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Finałowe wydarzenia rozpoczęły się już w sobotę – w klubie osiedlowym w Jasienicy. W niedzielę działo się: w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8, na deptaku przy ul. Zamenhofa, i w starej części miasta – na skwerze Bolesława Krzywoustego.

Było pysznie, radośnie, hojnie. W Jasienicy, poza poczęstunkiem na słodko i wytrawnie, były pokazy grup ze Studia Taneczno-Artystycznego RYTMIX i liczne licytacje.

W niedzielę zaś było na sportowo w szkolnej hali przy ul. Piaskowej, gdzie odbywał się XXIII Orkiestrowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów. W samo południe gorącą zupą, słodkościami i innymi smakołykami częstowali społecznicy ze stowarzyszenia Krok po Kroku Police. Natomiast już od 14 posilać się można było właśnie na staromiejskim rynku, gdzie zaprosiła Rada Osiedla nr 2 przy wsparciu społeczników i samorządowców.

Przypominamy, że tym razem orkiestra grała na rzecz wsparcia diagnostyki i leczenia chorób płuc. Liczenie zebranych pieniędzy trwa.

A na zdjęciach można zobaczyć, jak to robiła w Policach.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.