Trans-Net wyczyści nasze pojemniki na śmieci

Trans-Net w Policach, firma zajmująca się wywozem odpadów

Wszystkim mieszkańcom Polic, którzy płacą Trans-Netowi za wywóz odpadów, należą się czyste pojemniki. Ich mycie można zamówić. Usługa będzie wykonana za darmo. Chociaż niekoniecznie natychmiast po zamówieniu.

By skorzystać z tej usługi, należy zgłosić potrzebę w Urzędzie Miejskim lub w samym Trans-Necie, pod numerem  91 312 11 20 (wew. 36). Termin jej wykonania będzie jednak zależał od zapotrzebowania w okolicy.

– Rejestrujemy numery identyfikacyjne zgłoszonych pojemników, następnie na ich podstawie ustalamy terminy czyszczenia w poszczególnych rejonach – mówi Eliza Budas, kierownik Wydziału Gospodarki Odpadami i Środowiska Trans-Net.

Nie ma znaczenia rodzaj posiadanego kontenera.  Myte są wszystkie rodzaje pojemników dostarczanych przez spółkę .

Usługa ta dotyczy nie tylko zabudowy jednorodzinnej. Wykonywana jest także w budynkach wielorodzinnych, ale tam zapotrzebowanie na nią zgłasza zarządca obiektu.

Z możliwości wyczyszczenia swoich śmietników korzystać można w miesiącach kwietniu, czerwcu, lipcu, sierpniu oraz październiku.

(k)

2 Thoughts to “Trans-Net wyczyści nasze pojemniki na śmieci”

  1. Anonim

    Skoro jak wynika z tytułu artykułu czyste pojemniki należą się wszystkim mieszkańcom, to dlaczego z usługi tej wyłączeni są własciciele domków jednorodzinnych. Czyżby znowu jakiś gorszy sort?.

    1. To raczej nieprecyzyjny polski 🙂 „Usługa ta nie dotyczy tylko zabudowy jednorodzinnej” – chodziło o to, że nie tylko jej. Poprawiam tekst, dzięki za zwrócenie uwagi.

Możesz komentować anonimowo, wpisać dane ręcznie lub użyć swojego konta w mediach społecznościowych.